iPhone 7 Plus batarya değişimi

0 68

iPhone 7 Plus batarya değişimi

iPhone 7 Plus batarya değişimi profesyonel Servisimizde iş yoğunluğuna göre 1-3 Saat arasında kusursuz yapılıp test edilip teslim edilmektedir.

Eğer iPhone’unuzun pil sağlığı %83 altına düştüyse ve hızlı bitiyorsa hemen bizimle WhatsApp hattımızdan iletişime geçip batarya değişimi ile ilgili bilgi alabilir teklif veya randevu talebi oluşturabilirsiniz.

iphone 7 plus batarya değişimi

Hangi durumlarda iPhone 7 Plus pil değişimi gereklidir.

Apple iPhone telefonları günlük performansı sunacak şekilde bir batarya ile gelir. Şarjınız tam dolu sabah aldığınızda orta yoğunlukta kullanmanız halinde günü kurtaracak şekilde olması gerekir. Bu şekilde ortalama 2 yıl ömrü vardır. Tam dolum ve tam sarfederek dikkatli kullanım pil ömrünü 3 – 3,5 yıl daha sürdürebilir.

Eğer günü kurtarmıyor ve sürekli şarja takmak durumunda kalıyor ve iyice üzerine gidilirse batarya şişer telefona ve ekrana kalıcı zararlar verebilir. Eğer bunları yaşıyorsanız hemen pil değişikliği yaparak cihazınıza zarar gelmeden uzun bir kullanım alabilirsiniz.

Şarj almada zorluk ve bazı modellerde pilin hızlı tükenmesi pilin bittiği ve değişmesi gerektiği anlamına gelmeyebilir.

iPhone 7 Plus pil değişimi yaptırmadan önce şuna dikkat edilmelidir. Şarj girişinde veya şarj entegresinde arıza olan cihazlarda sanki pili bozulmuş gibi hissettirebilir. Bunun tam olarak anlaşılması için gerekli ölçüm ve testlere tabi tutulması gerekir.

Arızanın pilden kaynaklandığına siz kanaat getirir ve direk iPhone pil değişimi yaparsanız ve cihazınızda soket veya entegre arızası varsa pili değişmesine ve masraf etmenize rağmen problemizin çözülmüş olmaz. Bunun dikkat edilmesi gereken bir ayrıntı olduğunun altını çiziyoruz.

Değişimi sonrasında verilerim kaybolur mu?

iPhone 7 Plus batarya değişimi profesyonel bir şekilde yapıldığı sürece sonrasında kesinlikle herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız.

Bu işlem telefonun orjinalliğini bozar mı?

Hayır iPhone 7 Plus pil değişimi lisanslı güzel bir marka ürünü kullanıp ve profesyonel bir şekilde değiştirildiği sürece asla cihazın orijinalliğine ve kullanım konforuna asla bir zarar vermez.

Servisimizde destek verdiğimiz iPhone modelleri

iPhone 5s

iPhone 6

iPhone 6 Plus

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

iPhone 7

iPhone 7 Plus

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone X

iPhone XR

iPhone XS

iPhone XS Max

iPhone 11

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Max

iPhone 7 Plus batarya değişimi garanti durumu

Servisimizde lisanslı 2 firmaya ait iphone bataryaları kullanılmaktadır. Deforme olmadığı sürece beklenmeyen bir arıza söz konusu olursa 6 ay birebir değişim garantisi vardır. 2 yıl ömürlü lithium ion bataryalardır.

Darbe veya sıvı zaten fabrikasyon ürünleri bile garanti dışı bırakmaktadır.

Profosyenel Servisimiz Andromobile’da Sadece iPhone değil Samsung , Huawei , Xiaomi , gibi markalarında batarya değişim işlemleri yapılmaktadır.

Bizleri bu numaradan hemen arayabilir veya kargo ve adres bilgileri için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

 

80%
Awesome
  • Design

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!