iPhone Cam Değişimi

iPhone cam değişimi

iPhone cam değişimi 5s-8plus arası modeller profesyonel Servisimizde iş yoğunluğuna göre 1-3 Saat aralığında X ve 11 Pro Max arası modeller 1 iş gününde kusursuz yapılıp test edilip teslim edilmektedir.

Eğer iPhone’unuzun camı kırıldıysa hemen bizimle WhatsApp hattımızdan iletişime geçip bilgi alabilir teklif veya randevu talebi oluşturabilirsiniz.

iphone cam değişimi

 

Cam değişimi hangi durumlarda tercih edilir.

Telefonunuzda görüntü var dokunmatik çalışıyor backligh (arka panel ışığında) ta herhangi bir görsel sıkıntı yok ise Komple ekran değiştirmek yerine, daha kârlı ve mantıklı olan Cam değişimi işlemi tercih edilmelidir dokunmatik hassasiyet ve görüntü kalitesinden asla bir kayıp yaşamazsınız.

Hangi durumlarda sağlıklı olmaz.

Daha önceden ekran değiştirdiyseniz orjinal değil yan sanayi ekran kullanıyorsanız Bu tür ekranlarda orjinal ips led olmadığı için cam değişimi mantıklı ve hızlı bir çözüm değildir. Bunun yerine yeniden yan sanayi veya orjinal ekran değişimi yaptırmak daha hızlı ve daha kârlı olacaktır.

Bu işlem telefonun orjinalliğini bozar mı?

Hayır iPhone cam değişimi herhangi bir şekilde telefonun orjinalliğini bozmaz işlem gören yer sadece ekranın ön camıdır. İçerisi ile alakalı hiçbir problem söz konusu değildir.

 Bu işlemi yaptırdığımda verilerimi kaybeder miyim?

Hayır bu işlem sırasında veya sonrasında kesinlikle veri kaybı yaşamazsınız.

Servisimizde cam değişimi hizmeti verdiğimiz iPhone modelleri
GARANTİ DURUMU

Cam değişimi gerektiren kırılma hiçbir garanti servisinin Karşıladığı bir arıza türü değildir. Telefonunuzun garanti süresi devam etse dahi Camı kırılan telefon garanti dışı kalır. Cam onarıldıktan sonra da garanti geçerli olmaz. Ayrıca Servisimizde yapılan cam değişim işlerinde de garanti söz konusu değildir. Yapılan cam değişimi işlemleri son testler uygulanarak teslim edilir. Zaten dokunmatik bir problem olmadığı sürece darbe ve sıvı olmadığı hallerde herhangi bir problem şu ana kadar gözlemlenmemiştir.

Darbe veya sıvı zaten fabrikasyon ürünleri bile garanti dışı bırakmaktadır.

Profosyenel Servisimiz Andromobile’da Sadece iPhone değil Samsung , Huawei , Xiaomi , gibi markalarında cam değişimine uygun tüm modellerine de cam değişim işlemleri yapılmaktadır.

Bizleri bu numaradan hemen arayabilir veya kargo ve adres bilgileri için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Servisimize cam değişimi için kargo göndermek isteyen müşterilerimiz  kargo öncesinde mutlaka kargo gönderim ve kabul şartlarımızı dikkatle okuması gerekmektedir.

[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_logo=”0″]

 

 

Yorum yapın

error: Content is protected !!