Samsung cep telefonu anakart tamiri

[bs-mix-listing-1-3 title=”” icon=”” hide_title=”0″ heading_color=”” heading_style=”default” category=”-242,-2,-46,-47,-48,-49,-50,-51,-52,-53,-54,-247,-246,310,-55,56,-57,-58,-1,-59″ tag=”” count=”6″ post_ids=”” offset=”” featured_image=”1″ ignore_sticky_posts=”1″ author_ids=”” disable_duplicate=”1″ time_filter=”” order=”DESC” order_by=”date” _name_1=”” post_type=”” taxonomy=”” _name_2=”” cats-tags-condition=”and” cats-condition=”in” tags-condition=”in” tabs=”” tabs_cat_filter=”” tabs_tax_filter=”” tabs_content_type=”deferred” paginate=”slider” pagination-show-label=”0″ pagination-slides-count=”3″ slider-animation-speed=”750″ slider-autoplay=”1″ slider-speed=”3000″ slider-control-dots=”off” slider-control-next-prev=”style-1″ bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ custom-css-class=”” custom-id=”” override-listing-settings=”0″ listing-settings=”” bs-text-color-scheme=”” css=””]

Samsung cep telefonu anakart tamiri

Samsung cep telefonu anakart tamiri servisimizde kusursuz yapılır. Anakart tamiri veya değişimi yaptırmak için bizi arayın. Yada Whatsapp hattımızdan fiyat teklifi veya randevu talebinde bulunabilirsiniz. Çözülemeyen arızalarda ekranı sağlam olduğu halde açılmayan samsung telefonlarda sıkça başvurulan bir yöntemdir. Anakart telefonun ana bileşeni bizzat kendisidir. Anakart temin edildikten sonra ekran kasa vb. parçalar da temin edilip tekrardan telefon toplanabilir. Note serisi, S serisi, A serisi başta olmak üzere çoğu eski ve yeni modellerinde gördüğümüz muhteşem Süperamoled pahalı ekranlar kırıldıkları anda kullanıcıları yeni ekran almak yerine yeni telefon almaya sevk eder.

Samsung cep telefonu anakart tamiri talep eden müşterilerimiz ise genelde telefonları sıvı teması ağır darbe vb. arızalarda onarılamaz duruma gelmiş kullanıcıların vazgeçilmez yöntemidir. Bizde Andromobile olarak profesyonel servisimiz bünyesinde ekran değişimi için arayan fakat ekran fiyatı pahalı olduğu için yaptırmaktan vazgeçen müşterilerimizden madem yaptırmayacaksını o halde anakartınız sağlamsa test ederek parça amaçlıu alabiliriz diye teklif sunarız. Belirlediğimiz fiyatla aldığımız anakartları elimizde bulundurur ekranı sağlam anakartı onarılamaz durumda olan müşterilerimize önerip aracılık hizmeti sunarız.

Samsung anakart tamiriSamsung Anakart Tamiri Hizmeti verdiğimiz modeller

Samsung Galaxy S3 mini
Samsung Galaxy S3
Samsung Galaxy S4 mini
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S5 mini
Samsung Galaxy S5

Samsung A Serisi

Samsung Galaxy A3
Samsung Galaxy A5
Samsung Galaxy A6
Samsung Galaxy A6 plus
Samsung Galaxy A7
Samsung Galaxy A8
Samsung Galaxy A9
Samsung Galaxy A10
Samsung Galaxy A10S
Samsung Galaxy A20
Samsung Galaxy A20S
Samsung Galaxy A30
Samsung Galaxy A31
Samsung Galaxy A50
Samsung Galaxy A51
Samsung Galaxy A70
Samsung Galaxy A71
Samsung Galaxy A80

Samsung J Serisi

Samsung Galaxy J1
Samsung Galaxy J2
Samsung Galaxy J3
Samsung Galaxy J4
Samsung Galaxy J5
Samsung Galaxy J6
Samsung Galaxy J6 Plus
Samsung Galaxy J7
Samsung Galaxy J7 Core
Samsung Galaxy J7 Prime
Samsung Galaxy J7 Pro
Samsung Galaxy J8

Samsung On Serisi

Samsung Galaxy On 5
Samsung Galaxy On 5 Pro
Samsung Galaxy On 6
Samsung Galaxy On 7
Samsung Galaxy On 7 Pro
Samsung Galaxy On 8

Samsung C Serisi

Samsung Galaxy C5
Samsung Galaxy C7
Samsung Galaxy C9

Samsung M Serisi

Samsung Galaxy M10
Samsung Galaxy M20
Samsung Galaxy M30
Samsung Galaxy M40

Samsung Note Serisi

Samsung Galaxy Note 2
Samsung Galaxy Note 3
Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 4 Edge
Samsung Galaxy Note 5
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 10

Anakart sıfır alabilir miyiz?

Samsung cep telefonu anakart tamiri yaptırmak için bu parçayı sıfır almamız mümkünmü diye soran müşterilerimiz oldukça fazla. yukarıda da belirttiğimiz gibi anakart bir telefonun ana bileşeni olduğu için parça olarak sıfır veya toptan satışı mümkün değildir. Garanti servislerinde samsung’un üretiminden kaynaklı bir arıza durumu olursa samsung zaten servisten ürünü aynı kimlik ve codekler kullanarak sıfırı ile değiştiriyor. Onun dışında piyasada alınması satılaması sadece 2. el olarak mümkündür.

Anakart tamirinde nelere dikkat edimeli?

Eğer anakartınızın onarımı mümkün değil elinizde sapa sağlam bi ekran ve geçerli bir kasa varsa anakart tamiri için kolları sıvayabilirsiniz. Fakat bunun için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

  1. Tamir ettirmek istediginiz anakart kontrol edilmeli elektronik ölçümleri yapılmalı ve herhangi bir arızasının bulunmadığı kesin olarak tespit edilmelidir.
  2. Samsung anakart tamiri için temin ettiğiniz bord kayıp, çalıntı veya yurtdışı kayıtsız olmamalıdır. Dikkatle elekronik kimlik (IMEI) kontrol edilmelidir.
  3. Kesinlikle bu işlem işi bilen bir profesyonel teknik serviste veya teknisyen refakatinde yapılmalıdır.

Samsung anakart tamırı

Andromobile® Profesyonel teknik servis

APPLE | SAMSUNG | HUAWEİ | XİAOMİ | LENOVO | OPPO | SONY | LG | ASUS | CASPER | VESTEL | HTC

Lütfen dikkat! Andromobile Profesyonel Teknik servis özel servistir. Garanti servisi değildir. Garantisi  henüz devam eden cihazlarınızın garanti dışı kalması sizin için problem teşkil ediyorsa servisimize cihaz vermeden önce garanti servisi ile görüşmeniz daha uygun olacaktır.
error: Content is protected !!