Samsung Note 5 anakart tamiri

Samsung Note 5 anakart tamiri

Samsung Note 5 anakart tamiri servisimizde kusursuz yapılır. Anakart tamiri veya değişimi yaptırmak için bizi arayın. Yada Whatsapp hattımızdan fiyat teklifi veya randevu talebinde bulunabilirsiniz. Çözülemeyen arızalarda ekranı sağlam olduğu halde açılmayan samsung telefonlarda sıkça başvurulan bir yöntemdir. Anakart telefonun ana bileşeni bizzat kendisidir. Anakart temin edildikten sonra ekran kasa vb. parçalar da temin edilip tekrardan telefon toplanabilir. Note serisi, S serisi, A serisi başta olmak üzere çoğu eski ve yeni modellerinde gördüğümüz muhteşem Süperamoled pahalı ekranlar kırıldıkları anda kullanıcıları yeni ekran almak yerine yeni telefon almaya sevk eder.

Samsung Note 5 anakart tamiri talep eden müşterilerimiz ise genelde telefonları sıvı teması ağır darbe vb. arızalarda onarılamaz duruma gelmiş kullanıcıların vazgeçilmez yöntemidir. Bizde Andromobile olarak profesyonel servisimiz bünyesinde ekran değişimi için arayan fakat ekran fiyatı pahalı olduğu için yaptırmaktan vazgeçen müşterilerimizden madem yaptırmayacaksını o halde anakartınız sağlamsa test ederek parça amaçlıu alabiliriz diye teklif sunarız. Belirlediğimiz fiyatla aldığımız anakartları elimizde bulundurur ekranı sağlam anakartı onarılamaz durumda olan müşterilerimize önerip aracılık hizmeti sunarız.

Samsung Note 5 anakart tamiri

Samsung Note 5 hangı durumda anakart tamiri yapilir ?

Samsung anakart tamiri yaptırmak için bu parçayı sıfır almamız mümkünmü diye soran müşterilerimiz oldukça fazla. yukarıda da belirttiğimiz gibi anakart bir telefonun ana bileşeni olduğu için parça olarak sıfır veya toptan satışı mümkün değildir. Garanti servislerinde samsung’un üretiminden kaynaklı bir arıza durumu olursa samsung zaten servisten ürünü aynı kimlik ve codekler kullanarak sıfırı ile değiştiriyor. Onun dışında piyasada alınması satılaması sadece 2. el olarak mümkündür.

Anakart tamiri veya depişiminde nelere dikkat edimeli?

Eğer anakartınızın onarımı mümkün olan bi anakart varsa tamir ettirmeli fakat mümkün değil ise elinizde sapa sağlam bi ekran ve geçerli bir kasa varsa anakart değişimi için kolları sıvayabilirsiniz. Bunun için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

  1. Tamır ettırmek ıstedıgınız anakart kontrol edilmeli elektronik ölçümleri yapılmalı ve herhangi bir arızasının bulunmadığı kesin olarak tespit edilmelidir.
  2. Samsung anakart değişimi için temin ettiğiniz bord kayıp, çalıntı veya yurtdışı kayıtsız olmamalıdır. Dikkatle elekronik kimlik (IMEI) kontrol edilmelidir.
  3. Kesinlikle bu işlem işi bilen bir profesyonel teknik serviste veya teknisyen refakatinde yapılmalıdır.

Samsung Note 5 anakart tamiri

Andromobile® Profesyonel teknik servis

APPLE | SAMSUNG | HUAWEİ | XİAOMİ | LENOVO | OPPO | SONY | LG | ASUS | CASPER | VESTEL | HTC

Lütfen dikkat! Andromobile Profesyonel Teknik servis özel servistir. Garanti servisi değildir. Garantisi  henüz devam eden cihazlarınızın garanti dışı kalması sizin için problem teşkil ediyorsa servisimize cihaz vermeden önce garanti servisi ile görüşmeniz daha uygun olacaktır.

 

Yorum yapın

error: Content is protected !!